Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples

  • 30 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples Ho Chi Minh znajduje się 3 km od takiego miejsca kultu jak Buu Long Pagoda oraz oferuje fryzjera męskiego. 1-pokojowy apartament oferuje spa.

Obiekt oferuje balkon, restaurację tarasową i garderobę, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów, czepki kąpielowe i ręczniki.

Ten apartament oferuje body wrapping, peeling ciała i pedicure dla większego relaksu. Goście mogą urozmaicić swój pobyt w tym Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples windsurfingiem, wędrówkami pieszymi i tenisem ziemnym.

Obiekt noclegowy oferuje również pełnowymiarową kuchnię.

Vietnam Golf and Country Club jest w 3,1 km, a Park rozrywki w Suoi Tien - 10 min jazdy. Do centrum Ho Chi Minhu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Dong Khoi Street znajduje się 15 min samochodem od apartamentu o powierzchni 30 m². Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples znajduje się w odległości kilku przecznic od najbliższego przystanku autobusowego Vong xoay Cong vien Anh Sang.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples Ho Chi Minh
New Studio 201 - District 9
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

New Studio 201 - District 9

4.0
Przyjemnie 1 opinia
7.2 km od nieruchomości
USD 22 USD 20
za noc
Tphomes Lakeview
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tphomes Lakeview

9 km od nieruchomości
USD 226 USD 203
za noc
Spacious Modern Deluxe Apartment With Balcony, Pool, Gym And Yoga
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious Modern Deluxe Apartment With Balcony, Pool, Gym And Yoga

9.9
Wyjątkowy 18 opinii
10 km od nieruchomości
USD 28 USD 25
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    25 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    20 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer (dodatkowo płatny)

    Atrakcje

    • Centrum fitness
    • Windsurfing
    • Piesza turystyka
    • Jazda na rowerze
    • Kort tenisowy
    • Badminton
    • Pole golfowe
    • Stoły bilardowe
    • Tenis stołowy
    • Lekcje jogi
    • Trener sportowy
    • Zajęcia aerobiku
    • Wędkowanie

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Pomieszczenie z szafkami
    • Wymiana walut
    • Fryzjer
    • Obsługa pokojowa
    • Obsługa porządkowa
    • Wynajem samochodów
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Usługa zakupów spożywczych
    • Sklepy/ usługi komercyjne
    • Szczęśliwa godzina

    Opcje gastronomiczne

    • Śniadanie w pokoju
    • Bar przekąskowy
    • Bar/ Poczekalnia
    • Stół na świeżym powietrzu
    • Stoły piknikowe
    • Obiad
    • Specjalne menu dietetyczne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Centrum biznesowe
    • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
    • Faks/kserokopiarka

    Dla dzieci

    • Opieka i usługi dla dzieci
    • Kojce
    • Wózki spacerowe
    • Menu dla dzieci
    • Basen dla dzieci
    • Zjeżdżalnie wodne
    • Plac zabaw dla dzieci
    • Klub dziecięcy

    Odpoczynek

    • Prywatna plaża
    • Basen zewnętrzny
    • Plaża
    • Parasole plażowe
    • Leżaki
    • Park wodny
    • Rozrywka na żywo
    • Klub nocny
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque
    • Centrum spa i zdrowotne
    • Pedicure
    • Manicure
    • Depilacja woskiem
    • Scrub do ciała
    • Zabiegi kosmetyczne na twarz
    • Gabinet zabiegowy
    • Body wrapping
    • Masaż
    • Basen z widokiem
    • Usługi makijażu

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących
    • Winda
    • Bankomat
    • Kawiarnia
    • Automaty sprzedające
    • Czujniki dymu
    • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
    • Gaśnice
    • Karta dostępu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples akceptuje zwierzęta?
      Niestety Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples posiada kuchnię?
      W Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    25 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    20 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Shi House -Studios Bs7 Cozy For Couples Ho Chi Minh

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij